Napisz do nas
   


Kategorie

NAJBLIŻSZA WYSYŁKA:

piątek 31 lipca
poniedziałek 10 sierpnia

S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2300 wydawnictw w ofercie
1737 dostępnych natychmiast
31913 próbek utworów
1 921 recenzji płyt
17152 zrealizowanych zamówień
3793 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Szybki kontakt:

tel. +48 601 21 00 22

Project Erde | 11:11

powrót
58,39 zł
39,00 zł
Towar w magazynie
Wysyłamy do 5 dni
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Wznowienie rzadkiego, acz nader wartościowego materiału przygotowanego przez Project Erde. Krążek trwa blisko 80 minut i przynosi sześć długich, medytacyjnych poematów może nieco zbyt klarownych jak na typowy ambient, ale jednocześnie też zdecydowanie zbyt zagadkowych i momentami posępnych jak na tradycyjne new-age / new-instrumental.
  • 11:11 18:52
  • Mycerinus 08:12
  • The Open Doorway 19:24
  • A-TA-SA-RA 08:31
  • Tak Ze 12:34
  • Loka 11:00

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.


Wznowienie rzadkiego, acz nader wartościowego materiału przygotowanego przez Project Erde. Krążek trwa blisko 80 minut i przynosi sześć długich, medytacyjnych poematów może nieco zbyt klarownych jak na typowy ambient, ale jednocześnie też zdecydowanie zbyt zagadkowych i momentami posępnych jak na tradycyjne new-age / new-instrumental. Szczególnie podobać się może "ambientalna fotografia" samotnej, czarno-białej wyspy obmywanej przez zamyślone szare fale oddana w utworze trzecim, nieco kojarzącym się z płytą Stalker Roberta Richa. Warto zwrócić uwagę na hipnotyzującą, urzekającą subtelność, z jaką przetopiono w jedną całość brzmienia instrumentów elektronicznych oraz wciąż obecne w tle odgłosy natury. Wraz z finałem albumu muzyka poczyna dryfować ku bardziej zrytmizowanym oraz rozpisanym na zróżnicowane głosy epizodom, ale niesamowita atmosfera panuje nadal i tutaj, mimo wschodzącego słońca oraz pogodniejszych dźwięków solowego syntezatora... Niecodzienna, intrygująca, mistyczna podróż.

Igor Wróblewski

Inni klienci kupujący album "Project Erde | 11:11" zamówili także:

Nie znaleziono dopasowań do tego produktu.

Tagi albumu:

Project Erde | 11:11

,

MellowJet

,

Project Erde

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk