Andymian

3 albumy

sortuj<br />według

albumów na stronę

okres nagrania

Usuń filtry

28,86 zł 19,99 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Andymian

Andymian to projekt Andrzeja Mierzejewskiego, którego okazjonalnie wspomaga jego żona, Elżbieta. Album Rezerwacja Na Łyk Powietrza, jest takim właśnie przykładem ich wspólnej kolaboracji. Trzeba przyznać, mocno dyskusyjnej o ile ktoś trawi muzykę elektroniczną ze śpiewem.

Super cena

28,86 zł 19,99 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Andymian

Pod pseudonimem Andymian występuje Andrzej Mierzyński, kompozytor, multiinstrumentalista i wykonawca pochodzący z Olsztyna. Sugestywny, poetycki tytuł krążka podobno nie celowo kojarzy się z Ogrodem Króla Świtu Marka Bilińskiego; prezentowany tutaj materiał ma jednak momentami sporo wspólnego z koncepcyjną wyobraźnią wspomnianego artysty, szczególnie jeśli wsłuchać się w swobodnie "swingujące" solówki oraz brzmienia świadczące o inspiracji muzyką Jean-Michela Jarre'a. Świetny concept-album na zamglone, deszczowe poranki, przynoszący całe spektrum omszałych, elpopowych odcieni zieleni.

Super cena

28,86 zł 19,99 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Andymian

Scarecrow to concept-album olsztyńskiego muzyka i producenta Andrzeja Mierzyńskiego, działającego pod pseudonimem Andymian. Na krążku znajdziemy muzykę inspirowaną plenerowym spektaklem teatru Między Innymi, stworzoną w roku 2006 i (w skróconej formie) towarzyszącą teatrowi już na kilku festiwalach. Tytułowy alegoryczny Strach Na Wróble może uosabiać każdego z nas - bohater zmaga się dzielnie z najrozmaitszymi przeszkodami losu, ale cała historia otrzymuje szczęśliwe zakończenie.

Super cena

Napisz do nas