Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Peru

(2 albumy)
sortuj
według
albumów
na stronę
okres nagrania
 • Peru | The Return

  Peru | The Return

  Zespół Peru to legenda holenderskiej muzyki elektronicznej. Zaczynał pod koniec lat 70. ubiegłego stulecia, a do dnia dzisiejszego może sie poszczycić kilkunastoma płytami studyjnymi, epkami, singlami i kompilacjami. Jego najnowsza propozycja The Return to rzeczywiście i dosłownie powrót po 15 latach od poprzedniego krążka The Prophecies. Jest to muzyka nawiązująca i czerpiąca z dorobku szkoły berlińskiej, ale mająca również walory indywidualnego podejścia, stylu, oryginalności. Podczas odsłuchu automatycznie przenosimy się do złotych lat klasycznej elektroniki. Oszczędne aranżacje, melodyka i przebojowość to główne atuty albumu.

  P.R.

  Dostępność: Towar w magazynie | nośnik: 1CD


  77,38 zł
 • Peru | Best of Peru

  Peru | Best of Peru

  Tytuł albumu Best Of Peru mówi praktycznie wszystko. Wytwórnia Red Bullet przedstawia unikalną kompilację nagrań grupy, która miała swój wkład w historię holenderskiej elektroniki. Peru w składzie: Jos Van Den Dungen, Ruud Van Es, Peter Kommer i Rob Papen, tworzyli historię. Co prawda w ich przypadku trudno mówić o jakimś spektakularnym sukcesie, ale te 20 lat do czegoś zobowiązuje. Zamknięte w ramach czasowych 1979-1999 kompozycje, są wyborem nagrań z ich najważniejszych albumów. Mamy zatem utwory z takich płyt jak Forlian (Africa w wersji zremiksowanej, Whales, Troll). Jest utwór Bermuda z wydanej tylko na winylu płyty Constellations. A oprócz tego garść rarytasów takich jak utwór Lighting 1999. Oprócz tego jest też dłuższa wersja kompozycji Global Village, zrealizowanej na potrzeby amerykańskiego programu radiowego. Na finał tej kompilacji, Peru prezentuje się na miarę końca lat '90. Ich muzyka skręca w kierunku modnej wówczas estetyki techno. Na dobrą sprawę może podobać się wyczucie przez zespół ówczesnych trendów, jednak z reguły fani "berlin school" to ortodoksi. Na szczęście reszta materiału to wyborna "analogowa" elektronika w najlepszym klasycznym stylu. Świetna pamiątka, kto nie zna powinien koniecznie nadrobić zaległości.

  R. M.

  Dostępność: Towar w magazynie | nośnik: 1CD


  43,35 zł