Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Arc | Church

powrót
Arc | Church lupa
Bestseller

48,60 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Nie pierwsza to kolaboracja klasyków brytyjskiej elektroniki. Ian Boddy i Mark Shreeve nagrali właśnie szósty, wspólny album. Jednocześnie jest to materiał koncertowy i niemal praktycznie z nową muzyką poza jednym wyjątkiem. To co pokazują na Church jest jak najbardziej zbliżone do klimatów niemieckiej elektroniki sekwencyjnej z lat '70.
  • Church (21:34)
  • Bliss Plane (14:01)
  • Torch (10:57)
  • Veil (10:19)
  • Falling Through to Rapture (17:38)

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.


Nie pierwsza to kolaboracja klasyków brytyjskiej elektroniki. Ian Boddy i Mark Shreeve nagrali właśnie szósty, wspólny album. Jednocześnie jest to materiał koncertowy i niemal praktycznie z nową muzyką poza jednym wyjątkiem. To co pokazują na Church jest jak najbardziej zbliżone do klimatów niemieckiej elektroniki sekwencyjnej z lat '70. Dla wielbicieli powyższych brzmień to dobra widomość. Koncert zarejestrowano w kościele mariackim w Filadelfii, 14 listopada 2009r. Potężne, sekwencyjne akordy uderzają tu z całą mocą. Shreeve i Boddy starają się wycisnąć maksimum możliwości z syntezatorów i sekwencerów. Poza krótkimi zapowiedziami, kolejne nagrania rozwijają się w zmyślne, elektroniczne faktury. Niemal religijne, natchnione pasaże ulegają potędze sekwencyjnego brzmienia. A te niczym ogromna płachta, szczelnie wypełniają kolejne minuty tego albumu. Na finał Mark Shreeve i Ian Boddy zapodają kompozycję Falling Through The Rapture. Sprawne ucho rozpozna iż sekwencyje motywy zapożyczone zostały z utworu Rapture, jaki znalazł się na ostatnim albumie duetu Fracture. W pewnym sensie Mark Shreeve i Ian Boddy dokonali koncertowego remiksu tej kompozycji, tworząc nową całość. Church słucha się niemal jednym tchem, a emocje jakie pozostawia długą jeszcze buzują w słuchaczu.

R. M.

Tagi albumu:

Arc | Church

,

DIN

,

Arc (Ian Boddy & Mark Shreeve)

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk