Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Axess | Fusion

powrót

66,53 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Fusion to kolejny album który powstał jako wynik inspiracji astronomią i kosmosem. Axel Stupplich, na co dzień związany z formacją Pyramid Peak, w solowym projekcie Axess pozwala sobie na większą swobodę. Fusion to właśnie takie wyjście poza obręb berlińskiej elektroniki, co nie znaczy że jej nie ma. Sześć niezwykle długich kompozycji łączy brzmienia sekwencyjne z kosmicznym ambientem.
  • SPEED OF LIGHT
  • FUSION
  • PICTURES
  • NEFILIM
  • SCHWERELOS
  • UNDER A STARRY SKY

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.


Fusion to kolejny album który powstał jako wynik inspiracji astronomią i kosmosem. Axel Stupplich, na co dzień związany z formacją Pyramid Peak, w solowym projekcie Axess pozwala sobie na większą swobodę. Fusion to właśnie takie wyjście poza obręb berlińskiej elektroniki, co nie znaczy że jej nie ma. Sześć niezwykle długich kompozycji łączy brzmienia sekwencyjne z kosmicznym ambientem. Na Fusion więcej jest przestrzeni, owego kosmicznego dryfu. Z resztą nie ma w tym nic nadzwyczajnego skoro dla Stupplicha inspiracją jest wpływ Słońca na nocne niebo. Owo migotanie gwiazd odbija się poprzez pulsujące, elektroniczne sekwencje. Na to nałożone jest głębokie tło, niejako wprowadzające w stan nieważkości. Nie trudno wskazać tu inspirację klasycznymi albumami Tangerine Dream i Jean Michel Jarre'a. Kosmiczna aura jaka towarzyszyła takim albumom jak Stratosfear czy Equinoxe, musiała odbić się i w muzyce Axess. Stupplich jednak nie naśladuje swoich idoli w bezceremonialny sposób, jego elektronika jest też wynikiem lat spędzonych w grupie Pyramid Peak. A to od lat pierwsza liga niemieckiej elektroniki. Owe ambientowe ciągoty, odróżniają jego muzykę od brzmienia macierzystej formacji, przez co jest bardziej plastyczna i rozległa. Prawdziwie udana fuzja.

R. M.
Tagi albumu:

Axess | Fusion

,

Spheric Music

,

Axess

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk