Paul Haslinger

Exit Ghost


78,76 złbrutto

Paul Haslinger | Exit Ghost

Tagi albumu: Paul Haslinger | Exit Ghost, Artificial Instinct, Paul Haslinger, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

WYKONAWCA Paul Haslinger
PRODUCENT Artificial Instinct
NUMER Aircd 001
ROK WYDANIA 2020
MEDIA 1CD
OPAKOWANIE KOPERTA TEKTUROWA
Kod produktu 008011
POPULARNOŚĆ Popularność 2

Lista utworów

The Faltering Sky
Intrinsic
Room 3
Exit Ghost
Valse I
August 2-22
Berlin 86-11
White Sun
Mayerling
Ferndell
Alcina

Recenzja

Rozpoczyna się klasycznie i melancholijnie? delikatne dźwięki fortepianu, po chwili dołączają partie skrzypiec. Ten spokojny klimat utrzymany jest do końca albumu Exit Ghost. W większości utworów tłem dla będących na pierwszym planie pięknych dźwięków fortepianu, są delikatne ambientowe podkłady. Nad całością materiału unosi się jakaś duchowa aura. Próżno tutaj szukać typowej muzyki elektronicznej. Wręcz jej nie ma. Exit Ghost brzmi raczej jak ścieżka dźwiękowa do filmowego dramatu. Nie powinno to dziwić, przecież Paul Haslinger ma na swoim koncie kilkadziesiąt produkcji filmowych i telewizyjnych.  

Jeżeli ktoś lubi muzykę filmową, zwłaszcza do takich tytułów jak np. Miasto Aniołów, Skazani na Shawshank, Zielona Mila, czy muzykę Daniela Blooma, będzie zachwycony albumem Exist Ghost. Jako ciekawostkę można dodać, że w utworach Intrinsic oraz Alcina pojawia się motyw, który nad wyraz przypomina wstęp do Lucy in the sky with diamonds The Beatles.


M.Ś.

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Wysyłamy do 1 dni
Dostawa w do punktu odbioru już od 12zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska lub Inpost.
Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas