Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Tangerine Dream | Thief

powrót

35,24 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Płyta wydana w 1981 roku wciąż zachwyca świeżością i dojrzałością faktury muzycznej. To dobra muzyka do całkiem niezłego obrazu filmowego. Dla tych, którzy nieznają dobrze albo wcale Tangerine Dream polecam utwór Beach Theme a wprowadzi ich w klimaty ,,mandarynkowych snów,, takie jakie były na topie w początku lat 80-tych ubiegłego stulecia. Zagrane jeszczena instrumentach analogowych ale z dużą pasją i zaangażowaniem całego zespołu.
  • Beach Theme
  • Dr. Destructo
  • Diamond Diary
  • Burning Bar
  • Beach Scene
  • Scrap Yard
  • Trap Feeling
  • Igneous

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.


Płyta wydana w 1981 roku wciąż zachwyca świeżością i dojrzałością faktury muzycznej. To dobra muzyka do całkiem niezłego obrazu filmowego. Dla tych, którzy nieznają dobrze albo wcale Tangerine Dream polecam utwór Beach Theme a wprowadzi ich w klimaty ,,mandarynkowych snów,, takie jakie były na topie w początku lat 80-tych ubiegłego stulecia. Zagrane jeszczena instrumentach analogowych ale z dużą pasją i zaangażowaniem całego zespołu.Całość można posłuchać oglądając udany kryminał ale najlepiej byłoby kupić płytę i posłuchać jej w całości wieczorną porą siedząc w wygodnym fotelu. Polecam wszystkim fanom Tangerine Dream. i nie tylko. I tak na koniec - na marginesie. Pani redaktor z programu 2 TVP Grażyna Torbicka zapowiadając ten film, zwróciła uwagę na twórców muzyki określając trio Tagerine Dream jako cyt. ,,zespół wówczas bardzo popularny." Czyżby pani Grażyna chciała zamknąć okres świetności zespołu, który wciąż wydaje nowe nagrania, daje liczne nadal koncerty, ma całe rzesze miłośników i ogromną ilość fan-klubów na całym świecie, na roku 1981 roku? Przyznaję, że mnie takie zapowiedzi zmuszają do refleksji, że skoro wspomina się o muzyce do filmu znajomość samego nazwiska lub nazwy zespołu jako twórcy muzyki, może okazać się niewystarczająca.

Mariusz

Tagi albumu:

Tangerine Dream | Thief

,

Virgin

,

Tangerine Dream

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk