okres nagrania 2016-2017

195 albumów

sortuj<br />według

albumów na stronę

Okres nagrania

Usuń filtry

35,00 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Piotr Gepert

Na scenę polskiej klasycznej el-muzyki w jej berlińskiej odsłonie wkroczył kolejny ambitny kompozytor, mający spore szanse zdobyć grono wiernych fanów. Piotr Gepert i jego debiut przynosi blisko godzinę melodyjnej, rytmicznej elektroniki z mocno sekwencyjnym piętnem.

Bestseller

Super cena

60,43 zł brutto

Kup Przechowaj

Tylko na zamówienie

Mark Dorricott, Stan Dart

60,43 zł brutto

Kup Przechowaj

Tylko na zamówienie

Bouvetoya

Bouvetoya nagrywa album zainspirowany grafikami, Martina Millera. Każde z tych nagrań jest wynikiem improwizowanych sesji. Słuchając tego materiału aż trudno w to uwierzyć. Powstała nad zwyczaj logiczna całość, która przeczy anarchistycznemu podejściu.

81,80 zł brutto

Kup Przechowaj

Chwilowo brak

Steve Roach

Live In Tucson to koncertowy set Steve'a Roacha nagrany 14 lutego 2015 roku w Solarnym Centrum Galaktycznym w Tucson. Kolejny raz otrzymujemy materiał wpisujący się w ambientalny wszechświat Roacha. Jego rezonansowe brzmienia, każą myśleć o zimnym i dalekim kosmosie.

64,81 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Ian Boddy

Ian Boddy, to jeden z liderów brytyjskiej elektroniki. Wydany w 2016 roku album Tone Science, wydaje się być jego najambitniejszym dziełem. Fascynując się losowymi zdarzeniami naturalnymi, występującymi w przyrodzie, artysta przekłada ich nieregularność na dźwiękowy język.
Napisz do nas