POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z informacji, jak je gromadzimy i przechowujemy. Korzystając ze Sklepu wyrażasz zgodę na praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności.
 2. Administratorem Twoich danych osobowych jest GENERATOR Ziemowit Poniatowski z siedzibą w Izabelinie przy ul. Krótkiej 22, 05-080 Izabelin.
 3. Podczas korzystania ze Sklepu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, w szczególności w trakcie wypełniania formularza rejestracji konta Klienta w Sklepie.
 4. Dane gromadzone przez Sklep to: imię, nazwisko, nr NIP, adres poczty elektronicznej (e-mail), adres oraz numer telefonu.
 5. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu założenia konta Klienta i realizacji złożonych przez Ciebie zamówień.
 6. Możemy również rejestrować Twoje dane, kiedy kontaktujesz się z nami telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub tradycyjnej.
 7. Gromadzone przez nas informacje wykorzystujemy wyłącznie do celów, na które wyraziłeś zgodę, w tym, aby móc skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, w celu założenia konta Klienta i realizacji złożonych przez Ciebie zamówień. Twoje dane osobowe mogą zostać również wykorzystane do marketingu bezpośredniego usług własnych administratora danych.
 8. Dane zebrane w sposób opisany w niniejszej Polityce prywatności przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa.
 9. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, możliwość ich poprawiania, jak również do cofnięcia zgody w każdym czasie. W tym celu powinieneś skontaktować się z nami.
 10. Wykorzystujemy wszelkie techniczne i organizacyjne sposoby, by zapewnić bezpieczeństwo Twoim danym osobowym i chronić je przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem, przypadkową utratą, modyfikacją, nieautoryzowanym ujawnieniem lub dostępem. Informacje są przechowywane i przetwarzane na serwerach o wysokim stopniu zabezpieczeń, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymogi polskiego prawa.
 11. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją wyraźną zgodą.
 12. W trakcie korzystania ze Sklepu możesz również wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas informacji o nowych towarach, promocjach i usługach dostępnych w Sklepie na podany przez Ciebie adres e-mail. Wyrażona przez Ciebie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta.
Napisz do nas