Generator.pl

2319 albumów

sortuj<br />według

albumów na stronę

okres nagrania

Usuń filtry

63,41 zł brutto

Kup Przechowaj

Ostatnie sztuki

Harald Grosskopf

Harald Grosskopf to legenda niemieckiej elektroniki. Niezawodna Groove Unlimited, w 2004r wznowiła klasyczny album artysty z 1985r, Oceanheart. Jest zatem okazja, by przypomnieć sobie, a może i odkryć ten materiał będący przedsmakiem późniejszej gorączki techno lat '90.

49,26 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Mike Oldfield

Mike Oldfield tyle razy nawiązywał w najróżniejszy sposób do swego legendarnego debiutu, iż można było mieć poważne wątpliwości, czy wydany w trzydzieści lat po słynnej pierwszej płycie longplay Tubular Bells 2003 okaże się wystarczająco świeży i pomysłowy, by się nim zainteresować. Na szczęście Mike Oldfield najwyraźniej wie, co robi, bowiem odświeżona, na nowo nagrana wersja jego debiutanckiego dzieła okazuje się znakomitym, frapującym przedsięwzięciem. "To samo, a zarazem przecież zupełnie nie to samo" - tak ze zdumieniem i niemałym podziwem skomentuje tę płytę chyba nawet bardzo wymagający słuchacz.

101,15 zł brutto

Kup Przechowaj

Tylko na zamówienie

Lightwave

Nachtmusik jest płytą pozbawioną rytmu w sposób niemal doskonały: dźwiękowe plamy wylewane z analogowych klawiatur, brzmienia jak długie pociągnięcia pędzla, zaś na ich tle tajemniczo skrzypią schody i drzwi, szemrze gdzieś woda, z oddali dobiega jęk dzwonów, ciężko dudnią przetaczane wagony... Wszystko bez pośpiechu, bez tej rozpaczliwej chęci wtłoczenia w krótki utwór możliwie wielu efektów.

75,95 zł brutto

Kup Przechowaj

Ostatnie sztuki

Michael Stearns

Sacret Site to kompilacja Michaela Stearnsa, złożona z kompozycji które były wykorzystywane w filmach i kinach IMAX. Znakomita, atmosferyczna podróż poza granice wyobraźni.

59,00 zł brutto

Kup Przechowaj

Ostatnie sztuki

Bernd Kistenmacher

72,91 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Steve Roach

Artifacts to sztandarowy album tego artysty. Utwór The Origin of Artifacts nastrojem przypomina tytułowy utwór z płyty Atem Tangerine Dream. Po nim następują działające bardzo uspokojająco Your own eyes i Ancestral horizon - znakomite kompozycje.

69,45 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Frank Van Bogaert

Belgijski artysta Frank Van Bogaert na debiutanckiej płycie Colours dokonuje udanej syntezy kilku stylistyk. Ta fuzja etno, elektroniki i tanecznych bitów idealnie trafia w sedno, wyławiając to co nośne w muzyce popularnej. A przy tym daleka jest od miałkości popu i szlagierów z list przebojów.

57,40 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Peter Mergener

Atmosfera tej słonecznej, optymistycznej płyty kojarzy się trochę z harmoniami Kitaro, trochę z La Fete Sauvage Vangelisa (głównie za sprawą plemiennych elementów rytmicznych i przeciągłych, harmonicznych motywów, jak i wspominanych sampli). Słuchacze przekonani do projektów Deep Forest albo Sacred Spirit płytę African Smile z pewnością postawią sobie na najwyższej półce.

57,40 zł brutto

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Rudiger Gleisber, Alquimia

Album Garden Of Dreams sprokurowany przez Rudgiera Gleisberga i cudną wokalistkę Alquimię, to jedna z najbardziej eterycznych pozycji w katalogu Prudence. Pełne bajkowej aury kompozycje, w naturalny sposób odwołują się do ludycznej muzyki celtyckiej, jak śladowych elementów ala new age. Całość ma jednakże iście zatruwającą moc.
Napisz do nas