Erik Wollo

Recurrence


87,10 złbrutto

Erik Wollo | Recurrence

Tagi albumu: Erik Wollo | Recurrence, Projekt, Erik Wollo, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

WYKONAWCA Erik Wollo
PRODUCENT Projekt
NUMER PRO 380
ROK WYDANIA 2020
MEDIA 1CD
OPAKOWANIE DIGIPACK 4-STRONY
Kod produktu 008159

Lista utworów

Recurrence
The Presence of Future
Oblivion
Clouds Forever
Way of no return [9:15]
Umbra
Dream River 1
Stargazers
Cloud Circles
Chime Rain
Afterprints

Recenzja

Erik Wollo potrafi stworzyć klimat, niezwykłą atmosferę która wciąga od pierwszych sekund, dezintegrując materię ciała. Cząstki łączą się z wibracjami wytwarzanymi przez muzykę, dryfując razem po bezkresach przestrzeni. Udowodnił to na wielu swoich dziełach.

Nie inaczej jest na krążku Recurrence, ze znakomitym ambientowym materiałem. Dream River 1 to ledwo dostrzegalna, lekka i delikatna, niczym piórko unoszące się na wietrze kompozycja. Stargazers zachwyca ciepłem i nostalgicznym brzmieniem gitary akustycznej. Cloud Cirlces brzmi niczym powietrzna podróż wśród kłębiastych, jasnych od promieni słonecznych chmur. Nieco rytmu nadaje Umbra z perkusyjnymi punkciki, pulsującymi arpeggiami i głębokim analogowym basem. Krążek zamyka Afterprints, z pięknymi i mglistymi syntezatorowymi spiralami, którym towarzyszą przestrzenne odgłosy gitary elektrycznej.

Recurrence, uwodzi swoimi emocjami oraz barwnymi krajobrazami. Kolejne spotkania z materiałem odkrywają nowe tajemnice tej muzyki, co tylko skłania słuchacza do wielokrotnego z nią obcowania. 

M.Ś.

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Wysyłamy do 1 dni
Dostawa w do punktu odbioru już od 12zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska lub Inpost.
Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas