Pyramid Peak

Symmetry


57,07 złbrutto

Pyramid Peak | Symmetry

Tagi albumu: Pyramid Peak | Symmetry, Pyramid Peak, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

WYKONAWCA Pyramid Peak
NUMER PPCD2684319
ROK WYDANIA 2020
MEDIA 1CD
OPAKOWANIE JEWELCASE
Kod produktu 008109

Lista utworów

Countdown
Transformation
Symmetry
Transfer
Constellation
Dimension X

Recenzja

Dziesiąty album duetu z Leverkusen Symmetry przynosi sporą dawkę melodii, malowniczych pasaży klawiszowych i nowoczesnego brzmienia, utrzymanych w stylu szkoły berlińskiej. Panowie Andreas Morsch i Axel Stupplich nie stronią także od klubowych bitów. Otwierający Countdown, po sekwencyjnym początku, w dalszej części za sprawą podniosłych i melodyjnych partii klawiszy przybiera symfoniczne oblicze. Trzy częściowa suita Symmetry – Transfer – Constellation, w pierwszej odsłonie kołysze rytmicznym klubowym bitem, z sekwencyjnymi pętlami na tle których wybrzmiewają melodyjne partie klawiszy. Transfer to fabularny łącznik, a w Constellation delikatne partie pianina wybrzmiewają na tle ambientowych plam, rozwijających się sekwencji oraz elektronicznej perkusji. Z kolei Transformation oraz Dimension X, utrzymane są w stylu downtempo i dream dance. Potrafią wprawić w trans. 
Symmetry, zgodnie z nazwą zawiera w sobie dźwiękową symetrię. Dynamiczna sekwencyjna elektronika, zbalansowana jest spokojnymi, miejscami ambientowymi fragmentami. Pyramid Peak nie zaskakują tutaj niczym nowym, konsekwentnie podążają swoją muzyczną drogą. 

M.Ś.

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Wysyłamy do 1 dni
Dostawa w do punktu odbioru już od 12zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska lub Inpost.
Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas