Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Klaus Schulze | Das Wagner Desaster

powrót

62,97 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Odważny eksperyment: na dwóch krążkach znajdziemy tę samą muzykę, tylko różnie zmiksowaną! Efekt okazał się jednak na tyle ciekawy, iż Klaus Schulze postanowił wydać podwójny koncertowy album. Mamy tutaj pastelowość Le Moulin de Daudet i motorykę In Blue, na dodatek w pikantnej oprawie żywiołowej atmosfery koncertu. Bonus dodany w niniejszej reedycji Revisited Records to prawdziwy klejnot, blisko 20-minutowy bis z koncertu w Hiszpanii, Encore Sevilla: dawno już duszne sample, improwizowane partie oraz brzmiące jak wykonane na hiszpańskich gitarach deszczowe ostinato nie złożyły się w muzyce Klasua Schulze w podobnie zmysłowy i uzależniający melanż.
  • CD 1
  • Wagner (wild mix) 28:27
  • Nietzsche (wild mix) 28:37
  • Entfremdung (wild mix) 10:00
  • Versöhnung (soft mix) 11:42
  • CD 2
  • Liebe (soft mix) 27:56
  • Hass (soft mix) 28:35
  • Encore Sevilla 19:17

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Odważny eksperyment: na dwóch krążkach znajdziemy tę samą muzykę, tylko różnie zmiksowaną! Efekt okazał się jednak na tyle ciekawy, iż Klaus Schulze postanowił wydać podwójny koncertowy album. Mamy tutaj pastelowość Le Moulin de Daudet i motorykę In Blue, na dodatek w pikantnej oprawie żywiołowej atmosfery koncertu. Nietzsche i Wagner z pierwszej płyty to Liebe i Hass z krążka drugiego - otrzymujemy dokładnie tę samą muzykę, jeśli chodzi o fizyczny zapis konkretnego nagrania, i jednocześnie różną muzykę, jeśli chodzi o wyważenie proporcji i "przyprawienie" poszczególnych ścieżek. To, jak można się spodziewać po ewolucji muzyki Klasua Schulze, rozwinięcie formuły "Berlin goes sampling" zapoczątkowanej na Beyond Recall, przesyconej rozwiniętymi, głębokimi ścieżkami basowymi, niemalże trance'ową dynamiką (tą ścieżką Schulze kroczy na In Blue, Are You Sequenced?) oraz efektownymi partiami z wykorzystaniem głosu: solowego i w chórze (chwyty wypielęgnowane na nowej muzyce z Silver Edition oraz przede wszystkim na Totentag). Jako bonus otrzymujemy po każdym miksie koncertu inny bis, za każdym jednak razem bardzo motoryczny i "definitywnie sekwencyjny", a jako "prawdziwy" bonus specjalnie na okazję reedycji w barwach Revisited Records mamy tu prawdziwy klejnot, blisko 20-minutowy bis z koncertu w Hiszpanii: Encore Sevilla. Dawno już duszne sample, improwizowane partie oraz brzmiące jak wykonane na hiszpańskich gitarach deszczowe ostinato nie złożyły się w muzyce Klasua Schulze w podobnie zmysłowy i uzależniający melanż. Pozycja obowiązkowa.

I. W.

Tagi albumu:

Klaus Schulze | Das Wagner Desaster

,

Mig

,

Klaus Schulze

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk