Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Robert Schroeder, Bernd Kistenmacher | Bochum Live

powrót

82,18 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Świetny występ czołowych przedstawicieli niemieckiej elektroniki. Po prostu taki zestaw musi elektryzować! Ten zapis z koncertu jaki odbył się w planetarium w Bochum, to nie tylko dawka znakomitej elektroniki, ale i pomysł jak ją pchać do przodu pod kątem nowych technologii.
  • Moderation S.Erbe [1:21]
  • The Way To CygnusA [14:20]
  • Oscillation [12:40]
  • Dreamland Epilogue [4:40]
  • Dreamland [7:35]
  • Dreamland Prologue [3:50]

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Robert Schroeder to muzyk, którego nie trzeba przedstawiać, on sam tak wrósł w krajobraz dzisiejszej elektroniki, iż każde kolejne wydawnictwo gwarantuje mu uwagę mediów. Tym razem materiał jest niecodzienny, album Bochum Live to zapis z koncertu z 12 marca 2011r. Cały show miał miejsce w tamtejszym Planetarium, występ dosyć kameralny bo publika liczyła raptem 250 osób. Na szczęście materiał zaprezentowano bez studyjnych dogrywek, retuszy i bajerów dzięki temu brzmi niezwykle autentycznie. Rzecz jasna pierwsze skrzypce gra Schroeder, jego muzyka to nadal zręczna kombinacja ambientu, new age, popu i elektroniki. Tym razem podczas tego występu towarzyszyli mu niezwykli goście, Bernd Kistenamcher oraz perkusista Gigi Frieg. Muzyka to jak najbardziej dzieło Schroedera, Kistenmacher nie zdominował jej swoim charakterystycznym stylem, będącym odwołaniem się do spuścizny Klausa Schuzle z lat '70. Gigi Frieg podbił to wszystko żywą perkusją, dzięki czemu powstała piękna i cudnie brzmiąca kombinacja. Do tego sam Robert Schroeder po raz pierwszy zaprezentował nowy instrument. Na pierwszy rzut oka przypominał akordeon, ale nim nie był. Mało tego, emitował też efekty świetlne! Nazwany roboczo "Das Control" czeka zapewne na opatentowanie, póki co to na razie prototyp. Tak wiec innowacyjna technologia i znakomita muzyka, aura miejsca złożyły się na cudowny wieczór. Kolejny mocny punkt w dyskografii Schroedera którego nie wolno przeoczyć.

R. M.
Tagi albumu:

Robert Schroeder, Bernd Kistenmacher | Bochum Live

,

News Music

,

Robert Schroeder

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk