JDan Project

Star Path

Rodzimy JDan Project na nieco wcześniejszym albumie Star Path, który podobnie jak Space Vibrations gładko wpisuje się w kosmiczną tematykę. Sferyczne brzmienia syntezatorów z miejsca lokują ów materiał w przedziałce "space music", której bazą są niesamowite zjawiska zachodzące w kosmicznej przestrzeni.

14,76 złbrutto

JDan Project | Star Path

Super cena

Tagi albumu: JDan Project | Star Path, JDan Project, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

WYKONAWCA JDan Project
ROK WYDANIA 2015
MEDIA 1CD
OPAKOWANIE DIGIPACK 4-STRONY
Kod produktu 007399
POPULARNOŚĆ

Lista utworów

Star Path 10'43
Dancing on the Moon 4'54
Planet Parade 11'56
Supernova's Light 9'29
Black Hole 13'21
Solar Wind 9'57
Epilog 3'40

Recenzja

Star Path tchnie atmosferą kosmicznej próżni. JDan Project ukazuje tu całą swoją fascynację tym co jest raptem w niewielkim stopniu dostrzegalne przez ludzkie oko. A zostało to wyrażone przy pomocy potężnej dawki elektroniki sekwencyjnej. Na kształt tych utworów przełożyła się też inspiracja takimi zjawiskami jak: wiatry słoneczne, czarne dziury, wybuchy supernowych, które spinają się w postaci wyszukanych kompozycji. Ponownie zanurzamy się w sekwencyjnych teksturach, które niczym refleksy światła rozbłyskują w tej ciemnej, kosmicznej przestrzeni. JDan Project zapewnia podróż, którą można odbyć w stanie nieważkości. Utkana z sekwencyjnych pulsacji, zapętlonych bitów i dźwięków łowionych z otoczenia. Całkiem niezła przejażdżka po "czarnym oceanie pośród gwiazd".

R.M.

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Towar w magazynie

Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas