Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Robert Rich | Nest

powrót

63,57 zł
brutto
Chwilowo brak
Wysyłamy do 30 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Robert Rich, wybitny eksplorator najdalszych dźwiękowych pustyń mrocznej elektroniki, na płycie Nest proponuje nieco bardziej organiczną, melodyjną i kojącą odmianę nietypowego ambientu - najbardziej w duchu Briana Eno, bardziej ponurego Paula Lawlera bądź też typowych playlist radia Hearts Of Space. Niezależnie od tego, czy traktować Nest jako opowieść o zewnętrznej przyrodzie czy o wewnętrznych krajobrazach i nastrojach, jest to doprawdy czarodziejski album o wielkiej asocjacyjnej sile.
  • Memories of Wandering, Pt 1 [5:03]
  • Memories of Wandering, Pt 2 [3:59]
  • Seeking Eden [8:06]
  • Moss Carpet, Sky Blanket [7:01]
  • Generosity of Solitude, Pt 1 [8:03]
  • Generosity of Solitude, Pt 2 [11:12]
  • The Gate Is Open [8:38]
  • Memories Of Home [13:50]

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Robert Rich, wybitny eksplorator najdalszych dźwiękowych pustyń mrocznej elektroniki, na płycie Nest proponuje nieco bardziej organiczną, melodyjną i kojącą odmianę nietypowego ambientu - najbardziej w duchu Briana Eno, bardziej ponurego Paula Lawlera bądź też typowych playlist radia Hearts Of Space. Niezależnie od tego, czy traktować Nest jako opowieść o zewnętrznej przyrodzie czy o wewnętrznych krajobrazach i nastrojach, jest to doprawdy czarodziejski album o wielkiej asocjacyjnej sile. Prezentowane tu utwory skojarzą się uważnemu Słuchaczowi z atmosferą albumu Briana Eno On Land - ambientalne grudki, krzewy i polany spowite są tutaj gęstą, beżowawą mgłą o ciemnowełnistej konsystencji, pozwalają jednak raz po raz przezierać pogodnym promieniom ambientalnego słońca (szczególnie polecam w tym miejscu utwór trzeci, Seeking Eden). Z kolei nieprawdopodobine świeże, kojarzące się z obrazami Odilona Redona Moss Carpet, Sky Blanket nie dziwiłoby w zestawie utworów przygotowanych przez Sigur Ros na ich debiutancki album Von! Warto dodać, iż jedyna w swoim rodzaju, wonna organiczność albumu to efekt połączenia elektronicznie generowanych brzmień z zarejestrowanymi przez Richa w lutym 2012 r. dźwiękami przepajającymi głębokie ostępy wschodnioaustralijskich buszów.

I. W.
Tagi albumu:

Robert Rich | Nest

,

Soundscape

,

Robert Rich

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk