Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Volt | Circuits

powrót

69,45 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Wydany w barwach Groove Unlimited, album Circuits duetu Volt to wysoce kaloryczna strawa składająca się z miksu klasycznej elektroniki oraz popowych inklinacji. I chociaż Miachael Shipway i Steve Smith pochodzą z Anglii, duchowo spokrewnieni są z niemiecką szkołą elektroniczną.
  • Circuits
  • Ohms Law
  • Firewire

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Wydany w 2012r album Circuits duetu Volt dzieli od wydanego wcześniej Nucleosynthesis aż 5 lat. Mimo tego Michael Shipway oraz Steve Smith bynajmniej nie próżnowali. Shipway wraz z Garethem Jones'em działali jako duet Lamp. Steve Smith opublikował album Phoenix Rising. Płyta Circuits jest piątym wydawnictwem Volt w barwach holenderskiej Groove Unlimited. Brytyjski duet nawiązuje do klasycznych brzmień w duchu brytyjskiej elektroniki. Kapitalnie w swej twórczości łączą sekwencyjne tekstury, ambient, analogowe efekty oraz popową nośność podpatrzoną jakby u Niemców z Kraftwerk. Utwory wyłaniają się z ciszy, narastają by w finale wybrzmieć. Ale nie zawsze jest to regułą w utworze Ohms Law, Volt zaczynają od masywnych brzmień syntezatorów i wokali. Ale bynajmniej nie jest to żaden industrial, po prostu próbka potęgi syntezatorowych tekstur. Dalej dominuje już przyjemna melodyka, niczym w klasycznych nagraniach Jean Michel Jarre'a z okresu jego pomnikowych dzieł takich jak Oxygene czy Equinoxe. Volt nie odkrywają rzecz jasna Ameryki, ale pokazują się z jak najlepszej strony. Bo w końcu podoba nam się to, co z reguły już znamy. I tak jest w tym przypadku.

R. M.
Tagi albumu:

Volt | Circuits

,

Groove Unlimited

,

Volt

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk