Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Robert Schroeder | Slow Motion

powrót

66,53 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Robert Schroeder, postać nietuzinkowa i tak ważna dla muzyki elektronicznej. Na albumie Slow Motion artysta wraca niejako na tory zarezerwowane dla klasycznej elektroniki. Ale nie tylko, bo jego muzyka jawi się symbiozą wielu stylów, zachowując przy tym swój unikalny sznyt.
  • SlowMo 13:07
  • The Inside Of My Soul 10:24
  • A Sign Of Light 9:35
  • Synergy Effects 9:26
  • Pertinax Love 5:31
  • Space Lifter 6:13
  • Relax 4:49
  • Time Is Running Out 4:35

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Robert Schroeder lubi zaskakiwać swoich wielbicieli. Na płycie Slow Motion powraca niejako na sekwencyjne tory, które były przez długi okres czasu bazą dla jego muzyki. Już otwierający całość utwór Slowmo to 13-sto minutowa introdukcja, która idealnie wprowadza w nastrój tego albumu. Delikatnie skonstruowane bity, analogowe sekwencje i piękne melodie budują nieco zamglony i odrealniony klimat. Z resztą sam tytuł płyty prowokuje do owych spowolnionych, kataleptycznych ruchów. Dla Schroedera wszelaki ruch, zwłaszcza ten zwolniony, jest okazją by prześledzić szereg procesów. Przesuwające się z wolna kadry, tworzą o wiele większe wrażenie niż dynamiczny i szybki montaż. To było przyczyną czemu Schroeder stworzył właśnie taką oprawę dźwiękową. Jest tu miejsce i na ambient, easy listening, chill out a nawet jazz. Jednakże każda z tych kompozycji czy to będzie Synergy Effects czy Relax, ma indywidualne piętno stylu artysty. Piękna okładka dopełnia całości, bo „Slow Motion” to po prostu upojny film dla uszu. Owe atmosferyczne dźwięki dostrajają się nie tylko do zwolnionej kinetyki ruchów ludzkiego ciała, ale też i myśli. Wprowadzają w stan medytacji i po prostu odprężają. Kolejny znakomity album wielkiego artysty.

R. M.
Tagi albumu:

Robert Schroeder | Slow Motion

,

Spheric Music

,

Robert Schroeder

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk