Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Klaus Schulze | Vanity of Sounds

powrót

62,97 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Szkoda, że druga płyta albumu Are You Sequenced? z 1997 roku nie zabrzmiała właśnie tak - Vanity of Sounds jest znakomitym uzupełnieniem nastroju panującego na tym albumie, znacznie ciekawszym niż dość ujednolicone i nienajciekawsze brzmieniowo remiksy zaproponowane na drugim krążku AYS?. Aranżacje nie pozostawiają wątpliwości co do faktu, że nagrania są dziełem "współczesnego" Klausa Schulze, ale jest to ta strona berlińskiego artysty, która w pełni przekonuje: Schulze nie epatuje tu niewiarygodną ilością lapidarnych sampli, za to udaje mu się wydobyć z instrumentów odpowiednią głębię, a ze ścian akordów zbudować bardzo interesujące konstrukcje. Z kolei inwencja melodyczna i jakość ostinat oplatających rozedrganą siatką dźwięków kolejne utwory przekonują, iż Klaus Schulze z "analogowych" czasów swej twórczości nie powiedział jeszcze ostatniego słowa...
  • Vanity Of Sounds (17:08)
  • Sacred Romance (23:12)
  • The Wings Of String (14:47)
  • From Words To Silence (23:26)

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Vanity of sounds Klausa Schulze to spójna i niesamowita opowieść o Nim Samym?.... Mamy tu do czyninienia z niewiarygodnie widoczną transcendencją - wyjściem po za ramy czasoprzestrzeni i pojmowania czysto zmysłowego. Płyta zaskoczyła mnie niewymownie swym brzmieniem, oszczędnością środków wyrazu artystycznej impresji z wyrafinowanym i przemyślanym sekwencyjnie (wszystkie utwory tworzą spójną całość wynikającą z się i przenikającą) ujętym planem na ZNAKOMITY ALBUM ARTYSTY.
Po wielokrotnym przesłuchaniu płyty Moonlake wydawało mi się, iż ta jest najdojrzalszym autorskim dokonaniem Klausa Schulze, jednakże opisana powyżej, mimo iż nagrana nieco wcześniej, jest dla mnie NAJWSPANIALSZYM PRZYKŁADEM SZTUKI TOTALNEJ!!!
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich do przesłuchania tego WYBITNEGO DZIEŁA,

Banat Marek

Tagi albumu:

Klaus Schulze | Vanity of Sounds

,

Mig

,

Klaus Schulze

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk