Patchwork

First Work


64,75 złbrutto

Patchwork | First Work

Tagi albumu: Patchwork | First Work, Syngate, Patchwork, muzyka elektroniczna, ambient, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Vangelis, Jarre, electronic music, Kraftwerk

WYKONAWCA Patchwork
PRODUCENT Syngate
NUMER PW01
ROK WYDANIA 2008 (1998)
MEDIA 1CDr
OPAKOWANIE JEWELCASE
Kod produktu 005416

Lista utworów

Synthetic nature [7:57]
In memory of humanity [15:57]
Initial timeline [6:15]
Mysterious discovery [16:00]
Navigate [11:41]
Everglades [6:38]
Meadow [9:38]

Recenzja

Utwór Synthetic Nature jest nostalgiczna podróżą w lata siedemdziesiąte - specyficzny księżycowy klimat tego utworu okraszony jest sekwencyjnym motywem. Znakomicie wprowadzają słuchacza w ten dość tajemniczy świat Ruud Heij i Rene Jansen wystepujący jako Patchwork.
Sporym zaskoczeniem jest początek utworu Initial Timeline - plemienny, transujący śpiew, rodem z Afryki jest wprowadzeniem do tajemniczych, chropowatych dźwięków, które okraszone są ciepłymi i pastelowymi brzmieniami syntezatorów. Kompozycja Mysterious Discovery natychmiast kieruje słuchacza do albumu Klausa Schulze Mirage. Jest tu podobne somnabuliczne ostinato sekwencera, które wręcz hipnotyzuje słuchacza. Kolejny fragment albumu to kompozycja Navigate - jest to wspaniała uczta dla miłośników sekwencyjnego grania w stylu Tangerine Dream z lat 70-tych. Potężne, soczyste ostinato sekwencera rozpędza się podobnie jak w utworze Alpha Tree z albumu Cube formacji Kubusschnit.

Mariusz Wójcik

Inni klienci wybrali

Podobne albumy

Kup Przechowaj

Tylko na zamówienie

Wysyłamy do 30 dni
Dostawa w do punktu odbioru już od 12zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska lub Inpost.
Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.

Napisz do nas