Napisz do nas
   


Kategorie


S-GRAFA
S-GRAFA
S-GRAFA

Newsletter

Statystyki sklepu:

2196 wydawnictw w ofercie
1721 dostępnych natychmiast
33648 próbek utworów
2258 recenzji płyt
24653 zrealizowanych zamówień
4652 zadowolonych klientów z:
Australii, Belgii, Kanady, Chile, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Holandii, Węgier, Izraela, Kazachstanu, Korei, Litwy, Norwegii, Włoch, USA, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii, Rosji, Szwecji...Kontakt:

GENERATOR
Ziemowit Poniatowski
ul. Krótka 22; 05-080 Izabelin
NIP 527-100-25-16
REGON 010739795
Wpisany do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki
tel. +48 601 21 00 22

Robert Schroeder | New Frequencies v.2

powrót

90,01 zł
brutto
Towar w magazynie
Wysyłamy do 3 dni
Dostawa w formie listu poleconego dostępna już od 8zł.
Przesyłkę dostarcza Poczta Polska. Możliwy odbiór osobisty poza siedzibą sprzedawcy.
Na serii płyt opatrzonych tytułem A New Frequencies, weteran niemieckiej elektroniki Robert Schroeder pokazuje się z nieco innej strony. Prezentuje muzykę lżejszą, często o tanecznym potencjale. Ale nawet mimo tej wolty, nie traci nic ze swego unikalnego stylu.
  • Hold Me 6:11
  • Close Your Eyes 9:45
  • Ladies & Gentlemen 5:21
  • Lonely Heart 7:53
  • Northern 9:57
  • Skyscrapers 8:40
  • Electric Music 7:17
  • Du Du DuDn 8:28
  • Use Your Brain 5:01

Do prawidłowego odtwarzania próbek niezbędny jest Flash Player. Pobierz i zainstaluj.

Płyty A New Frequencies to okazja do poznania nieco innego oblicza Roberta Schrodera. Na co dzień artysta kojarzony jest z nurtem elektroniki sekwencyjnej, choć tak naprawdę już dawno porzucił te brzmienia. Dziś Robert Schroeder podąża we właściwym sobie kierunku, a te płyty to kolejne szlaki jakie przeciera. Generalnie założenia tej serii albumów są proste, mają być odskocznią od tego z czym kojarzony jest artysta. Impuls do nagrania części drugiej był spory. Chociażby z racji tego iż pierwsza część została wyróżniona w prestiżowym magazynie "Audio HI FI". Schroeder bawi się nowoczesnymi technologiami, a te tworzą muzykę jutra. Taneczne bity, atmosferyczna tła, mesmeryczne melodie, chłodne electro i... ładunek uczuć tu zawartych, nokautują. To istny melanż stylów które artysta stara się sprowadzić do jednego mianownika, muzyki uniwersalnej. Wokalne sample wykorzystane przez artystę nadają jej prawdziwie ludzki wymiar. To żonglowanie konwencjami idealnie wpisuje się w dzisiejsze czasy postmodernizmu, kiedy to zacierają się granice kulturowe, muzyczne czy etniczne. I taka jest właśnie ta płyta niebanalna, zwiewna, najeżona wieloma smaczkami które można jeszcze długo odkrywać. Misternie skonstruowana muzyka dla klubów, dyskotek i... domowego słuchania. Kolejna perła w bogatej dyskografii Schroedera.

R. M.
Tagi albumu:

Robert Schroeder | New Frequencies v.2

,

News Music

,

Robert Schroeder

,

muzyka elektroniczna

,

ambient

,

Tangerine Dream

,

Klaus Schulze

,

Vangelis

,

Jarre

,

electronic music

,

Kraftwerk